youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Когель Україна

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Сертифікати

Шановні клієнти, звертайте свою увагу, обираючи шлях отримання сертифіката відповідності на продукцію «Kögel Traіler GmbH & Co. KG».

У серпні 2010 року комісія державного органу з сертифікації «Державтотранс НДІ проект», згідно з чинним законодавством, провела інспекцію виробничих потужностей «Kögel Traіler GmbH & Co. KG». За її результатами було видано сертифікат на серійне виробництво, дійсний протягом двох років. Компанія ТОВ «КОГЕЛЬ Україна» надає своїм клієнтам номерні копії вищезгаданого документа.

У разі виявлення сертифікатів відповідності, виданих з порушеннями діючих законів України, що регулюють експлуатацію і безпеку транспортних засобів (виданих організаціями, які не мають повної документації, отриманої від заводу виробника та не проводять належні за законом випробування), компанія «КОГЕЛЬ Україна» залишає за собою право звертатися до контролюючих і судових органів, з метою запобігання фальсифікації сертифікатів відповідності, не визнавати їх і, як наслідок, направляти споживача для отримання нового сертифікату, виданого згідно вимог «Державтотранс НДІ проект».

Звертаємо Вашу увагу на те, що безперервно проводиться моніторинг щодо використання сертифікатів відповідності при розмитненні (і первинній реєстрації) продукції марки «KÖGEL».

За більш детальною інформацією звертайтеся: (050) 466-20-35

Інструкція отримання сертифіката

Сертифікат ЄКМТ (жовтий) видається для техніки не раніше 2001 року випуску. 

Нова послуга: доставка виконується кур’єрською службою «Нова Пошта» за рахунок ТОВ «Когель Україна».

Для отримання сертифіката потрібні наступні документи:

  1. Заява на ім’я генерального директора Титаренка О.В. (приклад) 
  2. Копія тех. паспорту ТЗ.
  3. Копії свідоцтва держ.реєстрації, свідоцтва платника ПДВ або свідоцтва платника єдиного податку   та копія квитанції сплати єдиного податку за поточний рік.

Процедура отримання сертифіката:

  1. Замовник висилає на електронну пошту gurin_dmytro@transmarket.ua всі вищезазначені документи
  2. Виконавець надає рахунок для сплати на електронну пошту. 
  3. Виконавець висилає електронною поштою АКТ надання послуг, який Ви маєте підписати, поставити печатку і вислати назад «Новою Поштою» за вказаною адресою на Акті
  4. Після отримання підписаного Акту ми висилаємо Вам сертифікат.

Вартість сертифіката 2000 грн.