youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Когель Україна

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Когель Україна

ТОВ «Когель Украина» – власник ліцензійної угоди з компаниією «Kögel Trailer GMBH» на ексклюзивне представлення торгової марки Kogel на території України. Компанія розпочала свою діяльність в червні 2010-го року.

Починаючи с першого року роботи, «Когель Україна» відновили безперебійну поставку нової напівпричепної техніки на територію України, а також налагодила роботу з 21 сервіс-партнерами, з високим рівнем гарантійного обслуговування та сервісу.

Генеральний директор компанії, Ільбицкий Олександр Павлович, має гарний досвід на ринку вантажної та напівпричепної техніки. За його словами, якість обслуговування клієнтів – це один з найбільш важливих критеріїв роботи «Когель Україна», так як це допомогає заощадити кошти і час клієнта.

На сьогодні, «Когель Україна» – це один з найбільших постачальників високотехнічної та надійної напівпричепної техніки різного виду, яка відповідає будь-яким вимогам покупців (детальнее про ТМ KÖGEL).

У відділі продажів завжди можна отримати кваліфіковану консультацію і підібрати напівпричіп, що відповідає всім вимогам покупця. Співробітники відділу збуту запропонують на вибір різні схеми фінансування, що максимально відповідають інтересам покупців. У разі необхідності ремонту або при потребі в запчастинах розвинена мережа сервісних центрів надасть допомогу максимально швидко і ефективно.

Вся продукція, що поставляється – як транспортні засоби, так і запасні частини – проводиться в повній відповідності стандартам і належним чином сертифікована. Більш делальная інформація на сторінці Сертифікація.

Пропонуємо ознайомитися із галузевими виставками та заходами, які ми плануємо відвідати у 2012 році. Переглянути «Події».