youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Когель Україна

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Kögel сьогодні

Kögel – один з найбільших виробників напівпричепів для вантажних автомобілів в Європі. Ключовим напрямком діяльності є виробництво різних видів напівпричіпний техніки, що відповідає будь-яким вимогам клієнта.

Компанія Kögel приділяє особливу увагу інноваційним технологіям, економічності, якості та безпеки і є виробником високотехнічної і надійної техніки.


Позиція на ринку

Ми прагнемо стати найбільшим європейським виробником вантажної техніки. 

Розвиток

Ми прагнемо збільшити вдвічі обсяг виробництва в найближчі п'ять років. 

Інновації

Ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш прогресивні рішення в галузі економічності, якості та безпеки.

Динаміка

Ми прагнемо швидкого прийняття рішень для досягнення поставлених цілей.


Ведуча марка компанії Kögel – Kögel MAXX
  • Основне виробництво і головний офіс компанії Kögel розташований у м. Буртенбах, Німеччина
  • Кількість працівників: близько 900
  • Площа: 315.000 кв. м
  • Виробнича площа: 47.000 кв. м
  • Виробнича потужність: близько 600 причепів на тиждень

Історія ТМ «Kögel»

Історія марки «Kögel» почалася у 1934 році – коли Франс Ксав’єр Кегель придбав невелику майстерню з виробництва кузовів. 1993 рік став етапним – саме тоді Kögel придбав виробництво напівпричепів і осей компанії «Kassbohrer» в Ульмі і завод в баварскому місті Буртенбах. У 1998році Kögel починає виробництво напівпричепів нової революційної концепції Mega-MAXX. На сьогодні, Буртенбах є одним з найсучаснійших заводів з виробництва вантажної техніки. 

З 2005 року на ринок причепної техеніки під концептуальними марками MAXX, PHOENIXX, FOX вийшли нові розробки, що становлять основу нинішньої продуктової лінійки Kögel.

Кульмінаційними точками в історії Kögel є такі новаторські розробки, як перший сідельний причіп-рефрижератор із пластику, перша змінна бортова платформа з опорами, перша самонесуча циліндрична кошова платформа з алюмінію або запатентованийцентральноосьовий причіп-самоскид, перші сідельні причепи полегшеної конструкції, причіп «Wiesel» для змінних кузовів і перша установка для катафоричної обробки, що забеспечує оптимальний захист рами причепу від корозії. Ці інновації підприємства Kögel протягом десятиліть рухали вперед галузь автомобільних вантажних перевезень і створювали високу репутацію марки по всій Європі. Зараз Kögel  використовує сучасний комплекс KTL обробки металу – єдиний в Європі. 

KTL – запатентована система компаній «Kögel» для антикорозійного захисту металевих частин рами напівпричепа.  При використанні такого методу певне постійне напруження сприяє тому, шо частинки фарби рівномірно розподіляються по всій поверхні рами.Після закінчення процесу обробки по всій поверхні рами досягається єдина товщина шару в 40 мікрометрів. Завод-виробник дає на таку обробку 10 років гарантії. Вся техніка Kögel супроводжується необхідними гарантіями, сертифікатами якості та відповідності.