youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Напівпричепи

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Напівпричепи Kögel

Сучасний розвиток транспортної галузі та постійно зростаючий попит на перевезення різного роду зумовлює появу нових засобів для транспортування. Останнім часом найбільш популярним стає автомобільний транспорт завдяки високим показникам безпечності в порівнянні з іншими видами транспорту. Автомобільні напівпричепи, що з`явилися внаслідок новаторських розробок в галузі вдосконалення вантажних перевезень, на сьогодні є транспортом, який використовують найчастіше.

Автомобільні напівпричепи

Компанія Kogel є відомим проектувальником та виробником допоміжної транспортної техніки в Європі.  Автомобільні напівпричепи, розроблені європейськими фахівцями, та зібрані за останнім словом техніки, відповідають найжорсткішим вимогам стандартів безпеки та якості. Надійність та витривалість конструкцій, довговічність в експлуатації є основними показниками, завдяки яким напівпричепи Kogel добре відомі в багатьох кутках земної кулі.

Будь який напівпричеп Kogel, тентовий чи бортовий, рефрижератор чи ізотермічний фургон, відповідає вимогам безпеки при перевезенні для подальшого збереження якості вантажу та його первісних характеристик.

Напівпричепи Kogel  відрізняються своїми конструктивними властивостями залежно від типу вантажу та призначення перевезень.

Запчастини для напівпричепів

Напівпричепи, так само як і будь-які інші транспортні засоби, вимагають вчасного діагностування та необхідного ремонту. Специфічне використання напівпричепів зумовлює швидке псування деталей. Запчастини для напівпричепів мають забезпечити безаварійне перевезення вантажу та своєчасну доставку товару. Оригінальні запчастини для напівпричепів, безумовно, є найкращим варіантом. Незважаючи на високу вартість такі запчастини мають високий ступень надійності.