youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Напівпричепи

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Системні рішення

Ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш прогресивні рішення в галузі економічності, якості та безпеки.

Kögel CLIMATEX

Розроблена компанією Kögel нова повітророзподільна система CLIMATEX забезпечує оптимальну циркуляцію повітря в напівпричепі-рефрижераторі. Система CLIMATEX складається з воздуховода спеціальної форми із отворами, а також з запатентованої повітревідображаючої панелі. Розроблений "з нуля" повітревідображаючий екран в стелі має унікальну форму і конструкцію. Компанією Kögel подана патентна заявка на даний пристрій. Він має ширину до 2300 мм, що значно більше і приблизно на 20 відсотків довше застосовувалися до цих пір відбивних екранів. Завдяки цьому холодне повітря надходить навіть у найвіддаленіший дальніші кутки. Розподілені по всій поверхні отвори для випуску повітря забезпечують рівномірну подачу повітря по всьому кузову. Системне рішення Kogel CLIMATEX також може використовуватися при розподілі кузова на камери або при завантаженні піддонів у два яруси. Система Kögel CLIMATEX придатна для використання з усіма серійними холодильними агрегатами. 

Kögel COILFIX

Спеціально для вузьких рулонів компанія Kögel розробила систему фіксації COILFIX. При цьому вставні стійки і спеціальний, простий у використанні механізм забезпечують можливість геометричного замикання і швидкого кріплення. Основна перевага: відсутність необхідності використання натяжних ланцюгів, які можуть пошкодити рулон. Лоток для рулону довжиною 7,20 метра дозволяє перевозити рулони вагою до 30 тонн при довжині рулону 1,5 метра. Висока якість системи закривання рулонів дозволяє наїжджати на неї навантажувачів з навантаженням на вісь в 5 460 кг. Поряд із рулонами в напівпричепі також можна перевозити кабельні котушки або бухти дроту.

  

Kögel PURFERRO

З кінця 2011 року до складу групи компаній Kögel входить відомий експертний центр сандвіч-панелей у Дуінгені, нижня Саксонія. Завдяки цьому компанія Kögel тепер використовує найпередовіші технології у виробництві свого нового преміального холодильного рефрижератора Kögel Cool – PurFerro quality та преміального рефрижератору для перевезення сухого вантажу Kögel Box – PurFerro quality. "Pur" в PurFerro означає «чистий», «без домішок» та «природний» по відношенню до поліуретану. "Ferro" (залізо) відноситься до стального покривного слою панелей.

 

Базові знання

VDI 2700, жорсткість кузова, сертифікована за EN 12642 XL жорсткість кузова, геометричне кріплення, фіксація за силовим замиканням.