youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Напівпричепи

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Самоскидний напівпричіп

Kögel повернувся в будівельну галузь з новим трьохосним самоскидним напівпричепом типу halfpipe, що зібрав безліч інноваційних рішень. Передусім це модульна концепція, завдяки якій напівпричіп набув універсальність у використанні. Модернізована конструкція кузова з застосуванням різьбових і клеєвих з’єднань, дає можливість простої, економічної та швидкої заміни його компонентів. Швидкий перехід від транспортування піску або гравію до перевозки грубих сипучих вантажів або сміття можливо завдяки комбінуванню. Перероблена конструкція стиків пола кузова та бокових стінок, надає самосвалу додаткову міцність та надійність. Модульність самосвальних напівпричепів передбачає просту заміну бокової стінки, а також її посилень без установки зношуваних листів.

 

У всіх самосвалів Kögel, рама і кузов оброблені покриттям KTL, розробленим з застосуванням технології Nano Ceramic з наступним покриттям лаком, що забезпечує надійний та довговічний захист від корозії. Вперше масове виробництво самоскидів отримало таку технологію. Сучасний захист від корозії відповідає сучасним екологічним вимогам і пропонує кращий енергобаланс, а ніж традиційне покриття.

Сучасними методами конструювання досягнуто малої власної ваги. В стандартному виконанні маса напівпричепа менше 6000 кг, при цьому досягнуте максимально допустиме навантаження. Задній противідкатний брус легко прибирається, і самоскид швидко переводиться з транспортного положення в положення для руху в важких дорожніх умовах. Опори кузова зносостійкі і мало зношувальні, не потребують частого обслуговування і мають хорошу ремонтопридатність.