youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Прес-центр

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Прототип: фургон легкої конструкції для перевезення сухих вантажів - Kögel Box Light

02.10.2018

  •  Корисне навантаження фургонів для перевезення сухих вантажів можна істотно збільшити
  • Різноманітні можливості застосування в сфері перевезення вантажів, сприйнятливих до змін температури

Компанія Kögel продемонструвала прототип нового фургона Kögel Box Light в трьохвісному виконанні зі стінками з багатошарової фанери і легкої ізоляції даху. Kögel Box Light, власна маса якого в базовій комплектації починається всього з 6100 кілограм, демонструє корисне навантаження на 730 кілограм вище, ніж стандартний фургон для перевезення сухих вантажів Kögel Box. Тим самим цей новий фургон легкої конструкції для перевезення сухих вантажів забезпечує максимальне корисне навантаження, високу якість вантажоперевезень, захист від впливів навколишнього середовища і крадіжки. Крім того, завдяки широкому вибору додаткових варіантів оснащення напівпричіп можна адаптувати до індивідуальних потреб клієнта.

Міцне шасі легкої конструкції на агрегатній базі Kögel з однаковими модулями, вузлами і компонентами, і серійною посиленою задньою рамою підійде для будь-якої рампи, і будь-якого навантажувача. Кузов-фургон напівпричепа Kögel Box Light виконаний з багатошарової клеєної фанери товщиною 20 мм з покриттям зі склопластику. Гладка склопластикова поверхня гарантує особливу ударостійкість стінок. До того ж вона легко очищається.

Дах власного виробництва товщиною 40 мм виконаний з високоякісного вдосконаленого спеціального спіненого матеріалу, що не містить фторхлоруглеводородів і володіє високими ізолюючими властивостями. Днище товщиною 30 мм дозволяє використовувати навантажувачі з навантаженням на вісь до 5460 кг. Крім того, на фургони Kögel Box Light в серійному виконанні надається сертифікат на систему фіксації вантажів згідно DIN EN 12642, стандарт XL.

У базовому виконанні напівпричепи Box Light оснащуються мостами напівпричепів Kögel - осьовими агрегатами, що забезпечують високу курсову стійкість і відрізняються зручністю технічного обслуговування і надійністю. Унікальна «подвійна підвіска» KTA, що складається з м'якої гумової опори і тяги з ресорної сталі, не тільки підвищує ходові якості напівпричепів, а й допомагає знизити знос.

Зрозуміло, фургон Kögel Box Light можна оснастити різноманітним додатковим обладнанням для різних областей застосування. Передня стінка фургона Kögel Box Light, який був представлений на виставці вантажних автомобілів IAA 2018, з внутрішньої сторони забезпечена багатошаровою проклеєною ДСП товщиною 12 міліметрів і заввишки 1250 міліметрів для захисту від пошкоджень при повсякденному використанні. Крім того, в якості додаткового захисту від наїзду в задній частині Box Light встановлені гумові буфера і поперечний гумовий профіль Delta на екрані рами. Це обладнання запобігає пошкодженню транспортного засобу навіть при роботі у важких умовах. Для оптимального кріплення вантажів при частковому завантаженні на бічних стінках на висоті 800 міліметрів встановлені накладні комбіновані анкерні шини зі сталі. Опціональне оснащення з полегшених конструкцій: алюмінієві диски, алюмінієві запасні повітряні ресивери, бічний захисний пристрій з алюмінію і легкі шини - збільшують корисне навантаження фургонів для перевезення сухих вантажів Box Light. Для підвищення безпеки руху та запобігання нещасним випадкам на поворотах цей фургон легкої конструкції для перевезення сухих вантажів оснащений опціональними миготливими бічними габаритними ліхтарями. Інше додаткове обладнання включає світлодіодні багатокамерні задні ліхтарі Kögel LUXIMA, механізм підйому переднього моста, ящик для інструментів і багато іншого.

Як і рами інших напівпричепів, рама напівпричепа Kögel Box Light повністю і стійко захищена від корозії шляхом нанесення нанокерамічного покриття катафоретичним методом (Nano-Ceramic plus KTL) з подальшим нанесенням УФ- лакофарбового покриття.