youtube
facebook
google plus
 • UA
 • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Прес-центр

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Новини

 • 04.07.2022

  Онлайн форма на отримання сертифіката ЄКМТ (жовтий)

  Друзі, команда ТОВ "Когель Україна", докладає максимум зусиль для підвищення якості обслуговування та сприяє підвищенню комфорту в обслуговуванні наших клієнтів.

  Повідомляємо, з 05.07.22 запускаємо онлайн форму заяви на отримання сертифіката ЄКМТ (жовтий). Відтепер ніяких підписів, печаток та друкованих заяв, лише онлайн з будь-якого пристрою!

  http://koegel.ua/koegel-ukraine/sertifikati

 • 28.12.2018

  Шановні, Друзі! Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом!

 • 28.10.2018

  Щиро вітаємо з Днем Автомобіліста!

  Шановні, Друзі! 

  Щиро вітаємо з Днем Автомобіліста!

  Бажаємо усім автомобілістам (і звичайно Вашим пасажирам) щастя, добробуту, нових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

 • 02.10.2018

  Прототип: фургон легкої конструкції для перевезення сухих вантажів - Kögel Box Light

  Корисне навантаження фургонів для перевезення сухих вантажів можна істотно збільшити
  Різноманітні можливості застосування в сфері перевезення вантажів, сприйнятливих до змін температури

 • 07.09.2018

  Новий Kögel Lightplus Coil: більше корисного навантаження при транспортуванні катушок

  Новий напівпричіп Kögel Lightplus Coil - напівпричіп легкої конструкції для перевезення катушок і бухт, також володіє відмінними рисами причепів Kögel покоління NOVUM - оптимізованим профілем зовнішньої рами і поліпшеним кузовом. Kögel Lightplus Coil оснащується рамою і кузовом, спеціально оптимізованими з корисного навантаження і вазі.

 • 07.09.2018

  Kögel Cargo, покоління Kögel NOVUM - більш універсальний і надійний

  Зміна покоління NOVUM торкнулася і цього стандартного шторного напівпричіпу. Оптимізований профіль зовнішньої рами і покращена конструкція кузова роблять Kögel Cargo не тільки міцніше, але і спрощують його щоденну експлуатацію. До того ж Kögel Cargo покоління NOVUM виділяється дуже високим рівнем індивідуалізації і за рахунок цього може бути адаптований до будь-яких вимог перевізників.

 • 06.06.2018

  Підведення підсумків конкурсу "Найкращий перевізник року АсМАП України за 2017 рік"

  30.05.2018 року недалеко від міста Бориспіль на території учбового полігону АсМАП відбувся грандіозний захід під егідою Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з його почесним президентом і головою ради, Костюченко Леонідом Михайловичем - фінал конкурсу "Найкращий перевізник року АсМАП Україна за 2017 рік". Серед почесних запрошених були: голова Міжнародного союзу автомобільного транспорту (IRU) Умберто де Претто, заступник міністра інфраструктури Лавренюк Юрій Федорович, український політик і народний депутат України VII і VIII скликань Продан Оксана Петрівна.

 • 25.04.2018

  АсМАП Рівне

  20 квітня у місті Рівне відбувся черговий Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв учасників АсМАП України Рівненщини, Волині, Тернопільщини та Хмельниччини на території підприємства «КамазТрансСервіс».

 • 07.03.2018

  Зі святом!

  З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.

  Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
  Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла.
  Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
  Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.
  Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

 • 14.02.2018

  Kögel запускає виробництво нового покоління напівпричепів NOVUM

  Компанія Kögel поступово встановлює на усіх своїх напівпричепах з відкритою платформою Cargo, Mega і Light нову зовнішню раму і кузов, вже знайомі по моделі Kögel Lightplus і такі, що добре зарекомендували себе в експлуатації. У рамках зміни покоління NOVUM проводиться подальша оптимізація тентованих напівпричепів Kögel. Серія напівпричепів NOVUM не лише відрізняється новою зовнішньою рамою і кузовом, але і новою, оптимальною підібраною агрегатною базою Kögel з новими, вдосконаленими, однаковими модулями, вузлами і компонентами. Завдяки цьому вдається досягти високого рівня індивідуальності напівпричепів покоління Novum, відповідними найрізноманітнішим вимогам ринку.