youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Прес-центр

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

KÖGEL на ХІV Міжнародній Ялтинській конференції

30.09.2013

5-6 вересня 2013 року у Ялті відбулася ХІV міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми та шляхи їх вирішення та перспективи розвитку». Для учасників конференції провідні європейські виробники тягачів та напівпричепів представили свої новинки.

Компанія «Когель Україна», дотримуючись свого лозунгу: «більш, ніж ви очікуєте», представила свій шторний напівпричіп моделі SNCO TIR, який упродовж кількох років експлуатації в Україні завоював визнання завдяки своїй міцності, надійності та якості. При цьому, напівпричіп повністю відповідає сучасним вимогам безпеки до перевезень різноманітних вантажів.

Напівпричіп оснащено п’ятьома алюмінієвими закладними планками, які створюють борт висотою до 60 см (кожна планка має висоту 12 см.) Таким чином, Kögel демонструє свої новації у сфері розширення можливостей вирішення логістичних задач для перевізників.

Напередодні конференції відбулась урочиста подія – передача шторного напівпричепа у митному виконанні пану Гозді Івану Васильовичу, який став власником ювілейного для українського ринку, 10-го напівпричепа даної моделі.

Ми щиро вітаємо Івана Васильовича із гарним придбанням,  і зичимо йому  та його колегам – учасникам АсМАП України,  успіхів та процвітання!