youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Прес-центр

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

«КОГЕЛЬ Україна» на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності водіїв АсМАП України

09.06.2013

23 травня у Києві на території аеродрому «Чайка» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв АсМАП України. В цей день на старт змагань вийшли переможці регіональних етапів цього видовищного дійства. Усього – 28 найкращих водіїв-міжнародників – справжніх професіоналів своєї справи!

ТОВ «КОГЕЛЬ Україна» для цьогорічних змагань водіїв надала повну гаму причіпної техніки згідно програми оновлення рухомого складу автоперевізників учасників АсМАП Україна на 2013 рік

  1. Бортовий напівпричіп SN 24 P 90/1.110. Півпричіп був у складі автопоїзда, призначеного для участі у змаганнях. Водії мали виконати непрості вправи у майстерному володінні керування причіпної техніки, а саме: змійка переднім та заднім ходом; заїзд на стоянку; проїзд уздовж колії; складний розворот; проїзд у тунелі і, нарешті, зупинка на лінії «Стоп». 
  2. Шторний напівпричіп SNCО 24 P 90/1.110 послужив трибуною для судійської бригади і весь час був у центрі уваги публіки. В ньому сиділи судді та ведучі, які безпосередньо проводили цей захоплюючий захід. 
  3. Рефрижератор SIKT 24 P 50/1.110 був як виставковий експонат. В цьому році модель рефрижератора була вперше доступна по спеціальній ціні для учасників АсМАП.

Фінал став просто винятковим, перемогти в ньому було справжнім вінцем визнання професійної майстерності водія! На переможців очікували заслужені цінні призи та подарунки. Головний приз від АсМАП України – автомобіль HYUNDAI і 30.
Також, переможців змагань очікували подарунки від ТОВ «КОГЕЛЬ Україна».