youtube
facebook
google plus
  • UA
  • RU
ПричіпНапівпричіпНапівпричіпРемонт напівпричіпів

Пошук по продукції

Прес-центр

Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Industriestr.
D-89349 Burtenbach
Deutschland

Традиції, досвід, компетентність: компанії Kögel – 80!

04.03.2014

Провідний європейський виробник причіпної техніки – німецька компанія KÖGEL святкує 80-річчя свого виробництва.

Напівпричіпи Kögel

Від самого початку своєї діяльності – з 1934 року, Kögel принципово не поступався лідерськими позиціями серед законодавців розвитку автомобільної причіпної техніки. Кульмінаційними подіями в історії Kögel є новаторські інновації, завдяки яким компанія Kögel постійно встановлювала і продовжує встановлювати нові стандарти на ринку. До них належать, зокрема, перший рефрижераторний напівпричіп з повністю пластмасовою конструкцією (1961 р.), перша змінна вантажна платформа з опорними стійками (1965 р.), перший несучий самоскидний кузов з алюмінію (1966 р.), запатентований напівпричіп-самоскид з центральною віссю (1974 р.), перші сідельні напівпричепи полегшеної конструкції (1982 р.), перша катафоретична установка для захисту рам напівпричепів від корозії (2001 р.), подовжений на 1,3 метра Euro Trailer (2005 р.), CNG – Trailer (2012 р.) та багато іншої техніки.

За давньою традицією, компанія пропонує індивідуальні рішення, зосереджуючись на досягненні переваг для користувачів техніки Kögel в автотранспортній та будівельній галузях. Сьогодні Kögel робить ставку на традиції марки, досвід своїх співробітників і інженерну компетентність. Нині загальний стаж роботи колективу Kögel становить понад 11 000 років, упродовж якої компанія постійно накопичувала досвід і знання в сфері виробництва комерційних напівпричепів. Стратегічно діяльність компанії визначається й іншими перевагами, завдяки яким Kögel вже давно посідає лідерські позиції в сфері виробництва причіпної техніки: самовідданість автомобільному транспорту, надійність керованого власниками сімейного підприємства, та першокласна якість, в основі якої – власні ноу-хау компанії. Ці переваги, прагнення і традиції чітко і прозоро обумовлюють цілі і перспективи марки Kögel: зростання завдяки виробництву високоякісних напівпричепів, з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

У нашій галузі ніщо не має такого значення, як традиції, досвід і компетентність. І цими перевагами можуть скористатися не тільки всі клієнти Kögel, а й ті, хто можуть ними стати, – зазначив Томас Хекель, генеральний директор Kögel. – У компанії Kögel органічно поєднуються традиції, сьогодення і майбутнє. Наші здобутки засвідчує 80-річний ювілей марки, а нинішні досягнення підтверджуються стійким становищем компанії на ринку напівпричепів. Наше майбутнє визначається побажаннями і пропозиціями клієнтів щодо оптимізації нашої продукції, стратегічними партнерськими відносинами та індивідуалізацією нових розробок.

Девіз ювілею – «Традиції, досвід і компетентність».

Компанія Kögel має намір відсвяткувати свій ювілей, організовуючи різноманітні заходи та акції для клієнтів, співробітників, постачальників, і всіх тих, кому цікава її продукція, діяльність і співпраця. Крім дня відкритих дверей, святкового вечора на честь 80-річчя в рамках виставки комерційного транспорту IAA Commercial Vehicles, різних торгових акцій, конкурсів з призами та благодійних пожертвувань також заплановано чимало сюрпризів в асортименті продукції компанії.